| Web Yazılım

Kocaeli Özel Yazılım Firmaları

Kocaeli Özel Yazılım Firmaları

Adım Web Hizmetleri – Web Tasarım, Web Yazılım ve Sosyal medya Danışmanlığı

Web Adres : https://adimweb.com/

Telefon : 0507 501 85 14

E-Posta : info@adimweb.com


Özel Yazılım Nedir?

Özel yazılım, firma veya kişilere özel olarak geliştirilen, paket programlar kadar karmaşık olmayan ve zaman zaman daha uygun fiyatlara denk gelen, firmaların departmanlarına ve kullanacak kişilerin talepleri doğrultusunda şekillendirilebilen butik yazılımlardır.


Neden Özel Yazılım?

Aslında sebebi oldukça açık, paket programlar satın alındıklarında içerisinde yüzlerce özellik ile beraber gelirler ve öğrenilmeleri için bile onlarca saat eğitim alınması gerekir. Bununla beraber genellikle yıllarca geliştirilmiş olmalarından dolayı hem karmaşık hem de fazlasıyla pahalı fiyatlara satılmaktadırlar. Kocaeli özel yazılım yapan kişiler olarak bizler, firmaları ve bireyleri bu sıkıntıdan kurmakta, kendi kullanımlarına ve firmalarının işleyişlerine özgü yazılımlar ile hem işlerini kolaylaştırmakta hem de bütçelerini sarsmadan yazılıma sahip olmalarını sağlamaktayız.

Kocaeli özel yazılım konusunda İstanbul, İzmir ya da Ankara gibi illere nazaran hem firma sahiplerinin konuyla ilgili bilgileri bakımından hem de özel yazılım geliştiren kişi sayısı bakımından maalesef biraz geriden gelmekte. Önümüzdeki yıllarda bu durumun değişmesini umut ediyoruz.

Adım Web Hizmetleri olarak bizler, Kocaeli de özel yazılım geliştirme konusunda yılların kattığı bilgi ve birikimle hizmet vermeye devam ediyoruz. Kocaeli özel yazılım firmaları başlıklı yazımızı yazmaktaki amacımız, kişi ya da kurumların, kişisel ya da kurumsal yazılım ihtiyacını karşılamak, kaliteli bir bağ kurarak uzun yıllar birlikte çalışabilmeyi sağlamaktır.


kocaeli özel yazılım firmaları, kocaeli yazılım firması, özel yazılım yapanlar, web yazılım kocaeli

Sizi Arayalım?

İletişim bilgileriniz güvende kalır.

Sizinle en kısa süre içerisinde iletişime geçerek hizmetlerimizi tanıtalım.