Pahalı, Hantal ve Karmaşık Yazılımlardan Sıkıldınız mı?

Tüm süreçlerinizi dijitale taşıyalım.

Piyasada paket halde satılan, pahalı, hantal ve karmaşık yazılımlardan sıkıldıysanız, işletmenizin tüm süreçlerini barındıran bir yazılım geliştirelim.

Firmaya Özel Yazılım

Geliştirilecek yazılım işinize özel olarak kurgulanır. Böylece gereksiz menüler, karmaşık yapılar bulunmaz.

Her Yerden Erişim

Web yazılımlarımız web tabanlı olmasın dolayısı ile dünyanın her yerinden kullanıcı bilgileriniz ile girebilirsiniz.

Uygun Maliyetli

Sürekli olarak büyümek zorunda olan yazılımların aksine işinize özel tasarlanacağı için çok daha cazip olacaktır.

Web Yazılım

Özel Yazılım

Hazır yazılım paketleri veya sistemler size her zaman uymayabilir. 

Günümüz şartlarında işletmeler kara düzen sistemden bir an önce çıkabilmek için birbirleri ile yarışmakta, iyi yazılımlar ile çalışanlar ise iş hayatında başarıya ulaşmaktalar. Özel yazılım geliştirme tam da burada devreye girmektedir.

İhtiyaç duyduğunuz özel yazılım için sizi dinliyor, süreçlerinizi analiz ediyor ve yazılımınızı baştan aşağı inşa ederek kullanımınıza sunuyoruz. Gerek sizden gelen veriler, gerekse geliştirme esnasında bizim kattıklarımız ile işletmenize özel bir yazılıma sahip olabilir, karmaşadan kurtulabilirsiniz.

Hazır paket yazılımlar ile boğuşmadan, tam olarak size ve departmanlarınızın işleyişine uygun, basit kullanıma sahip olan yazılımlar ile işleriniz kolaylaşarak optimize olacak, büyük paket programlara ödeyeceğiniz büyük ücretler de cebinize kalacak.


Firmaya Özel Yazılım

Firmalara özel, web tabanlı, tüm cihazlarda çalışan yazılımlar inşa ediyoruz. 

Kocaeli de özel yazılım geliştirme alanında 2006 yılından bu yana hizmet veren firmamız, bir çok yazılım projesi tamamlamıştır. Tamamladığımız projeler hakkında bizden, bizim hakkımızda ise referanslarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Siz de firmanıza özgü bir yazılım geliştirmek istiyorsanız yada bir yazılım projenizi hayata geçirmek istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Bir bardak çay eşliğinde projenizi tartışır, şekillendirir ve inşa etmeye başlarız.

Sizi Arayalım?

İletişim bilgileriniz güvende kalır.

Sizinle en kısa süre içerisinde iletişime geçerek hizmetlerimizi tanıtalım.