E-Ticaret Siteniz ile İnternetten Satış Yapın

Kuracağımız e-ticaret sitesi ile ürünlerinizi kolayca satın.

E-ticaret siteniz sanal dükkanınızdır. Ürünlerinizi kolayca ekleyebileceğiniz, kullanımı kolay, hızlı ve yüksek güvenlikli e-ticaret siteleri kuruyoruz.

Tüm Kartları İçeren Sanal Pos

Iyzico sayesinde kurulacak olan e-ticaret siteniz iyzico yapısının sunduğu tüm özelliklere de sahip olur. Tüm bankaların kredi & banka kartları ile alışveriş yapılabilir.

Yüksek Güvenlik & Şifreleme

E-Ticaret sistemlerinde PCI-DSS Ödeme Güvenliği ile güvenlik sorunu yaşanmaz.

Sms Entegrasyonu

E-ticaret sitenizden yapılan alışverişlerde müşterileriniz her aşamada SMS ve E-posta ile bilgilendirilir.

Limitsiz Kullanım & Analiz

E-Ticaret sitenize dilediğiniz kadar kategori, ürün ve görsel ekleyebilir, sunduğumuz analiz verileri ile ürün bazlı reklam stratejileri oluşturabilirsiniz.

Satış Danışmanlığı & Reklam Çalışması

Ürünlerinizi internetten pazarlamak üzere kurduğunuz E-ticaret siteniz için gerekli olan sosyal medya reklamları konusunda bizden destek alabilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret Sitesi

İnternetten alışverişin her geçen gün hızla büyüdüğü ülkemizde bir çok girişimci ve firma ürünlerini internetten pazarlama konusunda yarışmakta. 

İnternetten ürün veya hizmet satabilmek için sağlam altyapıya sahip, iyi görünen, hızlı çalışan ve kolay ödeme yapılabilen sistemler tercih edilmekteler. Adım Web olarak size sunacağımız ve referans olarak göstereceğimiz tasarım ve yapılara hayran kalacaksınız.


Modern - Hızlı - Esnek

Özellikle mobil cihazların bilgisayarların yerini almaya başlaması sebebiyle kurumsal ya da kişisel olması fark etmeksizin her web sitesinin responsive yani tüm cihazlara duyarlı şekilde çalışmasını gerektirmektedir. 

Bizler de bu duruma ayak uydurmakta ve tüm web tasarım ve e-ticaret sitesi tasarımlarımızı  mobil, tablet ve bilgisayarlarda bozulmadan çalışacak şekilde tasarlamaktayız.


Sitenize Özel Yönetim Paneli

Her ürün eklemede ücret ödemenize gerek yok. Adım Web Hizmetleri tarafından size özel tasarlanan ya da istediğiniz herhangi bir hazır e-ticaret sitesi sisteminin kurulumundan sonra sitenizde satmak istediğiniz ürünü kendiniz ekleyebilir, fiyatlandırmasını yapabilirsiniz.


SEO Uyumlu Altyapı

SEO uzmanları ile birlikte geliştirilen alt yapımız sayesinde gerçekleştirdiğimiz her proje SEO uyumlu olarak teslim edilmekte, resim ve içerik optimizasyonu yapılarak kontrol edilmektedir. Gerek web tasarım, gerekse e-ticaret sitesi için olsun, kopya içerik kullanmaktan imtina ederek girdiğimiz özgün içeriklerimiz sayesinde siz de kısa sürelerde arama motorlarında üst sıralarda yer alma şansına sahipsiniz. Kocaeli de e-ticaret sitesi yapımı konusunda oldukça tecrübeli ve vereceğimiz hizmetin arkasındayız.

Siz de ürün veya hizmetlerinizi internetten pazarlamak, iyi görünen ve hızlı çalışan bir e-ticaret sitesine ihtiyaç duyuyorsanız buraya tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

Sizi Arayalım?

İletişim bilgileriniz güvende kalır.

Sizinle en kısa süre içerisinde iletişime geçerek hizmetlerimizi tanıtalım.