Dijital Duruşunuz Önemlidir!

Unutmayın, sosyal medyadaki durumunuz internet prestijinizdir.

Markanız için sosyal medya yönetiminin hassas bir süreç olduğu kuşkusuz. Gelin bu süreçte birlikte yol alalım.

İçerik Yönetimi

Sosyal medya yönetiminin en önemli basamağıdır. Özgün içerikler ile rakiplerinizden daha bilinir olacaksınız.

Modern Tasarım Desteği

Sosyal medya içeriklerine eklenecek modern tasarımlar ile daha dikkat çekici hale geleceksiniz.

Stratejik Yaklaşım & Aylık Raporlama

Sosyal medya yönetimi belli bir stratejiye göre yapılır. Yapılan çalışmalar önce onaylanır, daha sonra aylık raporlama sağlanır.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı

Günümüzde sosyal medya, gerek bireysel gerekse kurumsal olarak incelendiğinde vazgeçilmezler arasında. Hemen hemen tüm firmalar kendilerine sosyal mecralarda yer bulmaya çalışmakta. Bunun en büyük nedenlerinden biri ise kişilerin artık her dakikalarını sosyal medya platformlarında geçiriyor olması. Bu da sosyal medya yönetimi ve sosyal medya danışmanlığı konularının önemini her geçen gün arttırmaya devam ediyor.

Adım web hizmetleri olarak, sosyal medya danışmanlığında firma ve bireylere katmak istediğimiz alt başlıkları aşağıda sıraladık. Kocaeli sosyal medya danışmanlığı ve yönetimi konusunda firmalar tarafından her geçen gün giderek talebi artan illerimizden sadece birisi. Talebin bu denli artmasındaki sebep sosyal medya kullanıcı sayısının her geçen gün artması ve bu kullanıcı kitlesinin firmaların pazarlarındaki payından istifade etmesi ve kendilerini yeni kişilere duyurma çabaları.


Sosyal Medya Yönetimi

Markalar için sosyal medya yönetiminin hassas bir süreç olduğu kuşkusuz. Ancak bir çok firma sosyal medya yönetimi için personel istihdam edemediğinden farklı meslek grubundan olan çalışanlara bu hesapları açtırarak yönetmeleri talebinde bulunmaktalar. 

Sosyal medya yönetimi ile ilgili bir bilgisi olmayan kişiler tarafından yönetilmeye çalışan hesaplar, kontrolsüz şekilde yapılan sayfa ve içerik paylaşımları büyük kriz ve sorunlara sebep olmakta, bu alan için personel istihdam etmek de firmalara maddi olarak yük bindirmektedir. 

Adım web hizmetleri, firmanıza ait içeriklerin oluşturulması ve kampanyaların yayınlanma stratejileri ile sizi sosyal medyada bir adım öne çıkaracak bilgi, tecrübe ve beceriye sahip bir yapıdadır. Gerek maddi olarak gerekse profesyonellik anlamında sosyal medyada üç adım öne çıkabilirsiniz. Siz de sosyal medya hesaplarınızın profesyonel şekilde yönetilmesini istiyorsanız buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizi Arayalım?

İletişim bilgileriniz güvende kalır.

Sizinle en kısa süre içerisinde iletişime geçerek hizmetlerimizi tanıtalım.