Kişisel Siteniz İle Bildiklerinizi Saklayın.

İçerik paylaşımı yapın ya da Google Adsense ile kazanç sağlayın.

Gelişmiş tasarım ve altyapıya sahip web siteniz ile tecrübelerinizi tüm dünyaya açın. Dilerseniz reklam alarak kazanç sağlayın.

Responsive (Duyarlı) & Modern Tasarım

Kişisel sayfanız tüm cihazlardan düzgün görüntülenebilir şekilde, modern tasarıma sahip, takipçilerinize okunurluk sağlayan yapıda tasarlanır.

Sadelik & Hız

Takipçilerinizi bunaltmadan, sayfada uzun süreler kalmalarını sağlıyoruz. Farklı sayfalara ulaşmaları ise bir kaç saniye.

Sınırsızlık

Kişisel web sitenizde sınırlara yer yok. Sınırsız kategori, içerik ve görsel yükleyebilirsiniz.

Kişisel Web Sitesi

Kişisel Blog Sitesi

Teknolojiye bir tık uzaklıkta olduğumuz bu günlerde, bilgiye dayanan meslek grubu çalışanları için kişisel web siteleri yani bloglar vazgeçilmez bir yer edinmiş, sosyal medya kullanımı bu durumu daha da geliştirmiştir.

CV, içerik paylaşımı, akademik notlar ya da Google adsense ile kazanç için açılan kişisel web sitelerine internet dünyasında blog sitesi adı verilir. Adım Web olarak, kişisel web sitesi ihtiyacınızı, gelişmiş içerik yönetim sistemimiz (CMS) ile karşılıyor, içerik yapınıza en uygun temaya entegre ederek teslim ediyoruz.

Piyasada WordPress, Joomla ve benzeri içerik yönetim sistemleri hem sunucu maliyetleri hem de sürekli güncelleme ve yedekleme gibi sıkıntılarından dolayı ayrıcalığını yitirmeye, barındırdıkları açıklardan kaynaklı da çökme gibi sorunlarla karşı karşıya bırakmaktadır. Ancak tercih ettiğiniz taktirde Adım Web sizlere wordpress ve joomla gibi sistemleri kurarak teslim etmektedir.

Adım Web, Kocaeli de kişisel web sitesi talebinizi karşılayacak, sitenize yerleştirmek istediğiniz reklamlar için gerekli reklam alanı ve arama motorlarında üst sıralarda yer almanızı sağlayacak arama motoru optimizasyonu (SEO) ayarlamalarını yaparak teslim edecektir. Diğer tüm ayarlamaları gelişmiş admin panel yani CMS üzerinden siz de yapabilirsiniz.

Sizi Arayalım?

İletişim bilgileriniz güvende kalır.

Sizinle en kısa süre içerisinde iletişime geçerek hizmetlerimizi tanıtalım.