Sosyal Medya Reklamları İle Büyüyün!

Ürün veya hizmetlerinizi, ihtiyaç duyanlara göstererek bütçeden tasarruf edin.

İşletmelerin yeni kazanç kapısı sosyal medya reklamlarıdır. Yeni müşterilere ulaşmak ve karlılığınızı artırmak için sosyal medya reklamcılık hizmetimizi deneyin.

Yüksek Etkileşim

Facebook, Instagram ve Google başta olmak üzere, internetin çok büyük bir kısmında gösterim.

Lazer Hedefleme - Bütçe Tasarrufu

Ürün ve hizmetiniz, onlarla ilgilenme ihtimali olanlara gösterilir. Bu sayede çok düşük bütçelerle daha çok kazanırsınız.

Facebook Piksel Kullanımı

Facebook Piksel kullanımı sayesinde benzer hedef kitle, Retargeting ve Remarketing gibi çok gelişmiş reklamcılık ile tanışın.

Google Tag Manager Kullanımı

Tüm kurulumları Google ile bütünleştirerek, müşteri adaylarınızı takip eden reklamlar yapıyoruz.

Sosyal Medya Reklamcılığı

Sosyal Medya Reklamcılığı

Öncelikle belirtmek isteriz ki, hemen hemen tüm sektörlerin yeni kazanç kapısı sosyal medya reklamlarıdır. Ancak, bu platformlarda reklam vermek ve sonuç almak için ciddi bilgi birikimine, tecrübeye ve doğru reklam stratejilerine ihtiyaç vardır.

Sosyal medya yönetimi ile birlikte üst seviye stratejiler geliştirerek sosyal medya platformlarında reklam çalışmaları hazırlıyor ve yönetiyoruz. Yapacağımız reklamlar sonucunda ortaya çıkan tüm verileri sizinle paylaşarak şeffaf şekilde değerlendiriyor ve gerekirse yeni stratejiler ile devam ederek kazancınızı sürekli olarak artırmayı hedefliyoruz.


Facebook - Instagram Reklamları

İşimizin tanımı kısaca, Facebook ve Instagram reklamlarını kullanarak lazer hedefleme adını verdiğimiz yöntem ile ürününüzü veya hizmetinizi, yine sizin ürününüzle ilgilenen, daha önce ilgilenmiş veya ilgilenme ihtimali olan, daha önce internetten alışveriş yapmış ya da yapma ihtimali olan kişilere göstererek satışlarınızı ve karlılığınızı artırmaktır.

Örnek vermek gerekirse, iphone 8 kapağı satan biri için iphone 8 kullanıcılarını hedefleyebiliyor iken, saç dökülmesi sorunu olan birine şampuan, balıkçılıkla ilgilenen birine olta, köpeği olan birine köpek maması gösterebiliyoruz. Böylelikle bütçe tükenene kadar alakasız, ürün ya da hizmetinizle hiç alakası olmayan kişilere reklam göstermek yerine, reklamı gördüğünde ihtiyaç dürtüsü uyandırabileceğimiz kişileri hedefliyoruz.


Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Yukarıda da belirttiğimiz gibi, reklamlarınıza başlamadan önce strateji belirliyor, daha sonra üzerinde uzun soluklu düşünülmüş etkileyici metin, görsel ve videolar ile ilgi çekici hale getirilmiş gönderiler hazırlıyor, bu gönderilerin Facebook reklam ilkelerine uyup uymadığını test ediyor ve sonrasında reklamı test ederek sonuçlara göre değişiklikler yapıyoruz. 

Sonuçlarından memnun kaldığımız reklamlarınızın bütçelerini artırarak daha fazla yeni müşteri kazanmanız için çalışıyoruz.

Siz de yeni müşterilere ulaşmak ve karlılığınızı artırmak  istiyorsanız sosyal medya reklamcılığı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bizimle hemen iletişime geçin, ilgili kurulumları ve ayarlamaları yapalım. Kocaeli de Sosyal medya reklam yönetimi hizmetimizden yararlanan firmalar arasında yerinizi alın.

Sizi Arayalım?

İletişim bilgileriniz güvende kalır.

Sizinle en kısa süre içerisinde iletişime geçerek hizmetlerimizi tanıtalım.