SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Organik trafik kaliteli içerikten geçer.

Arama Motoru Optimizasyonu olarak ifade edilen SEO, web sitenizin, internet kullanıcıları tarafından Google, Yandex, Bing v.b. arama motorlarında, site içeriğinizle alakalı aramalarda üst sıralara çıkmasını sağlayan çalışma ve kurallar bütünür.

İç SEO Çalışması

SEO çalışmasına başlarken öncelikle web siteniz ve içerikleriniz SEO çalışmasına uygun hale getirilir. Site hızınızdan resim boyutlarına, anahtar kelime analizinden mobil uyumluluğa kadar bir çok kriter incelenir ve düzeltilir. Bu çalışmalar On-Page SEO olarak isimlendirilir.

Dış SEO Çalışması

Web siteniz SEO uyumlu hale getirildikten sonra site dışında yapılması gereken çalışmaların tümüne verilen isimdir. Site dışı SEO çalışması backlink olarak adlandırılan bağlantılara dayalıdır.

Raporlamalar

SEO çalışması kapsamında yapılan her işlem raporlamaya dahildir. Öncesi ve sonrası şeklinde yapılacak olan raporlamada çalışmanın verimliliği ön plana çıkarılır.

SEO Çalışması

SEO Çalışması

Arama motoru optimizasyonu olarak bilinen SEO çalışması (Search engine optimization), firmanız hizmet ya da ürünleri ile ilgili yapılan aramalarda, arama motoru olarak tabir edilen google.com.tr, yandex.com.tr, bing.com v.b. sitelerde üst sıralarda listelenmek ve bu sıralamayı sürekli yukarıda tutarak reklam maliyetlerini azaltmak için yapılan bir çalışmadır.

2010 yılından bu yana Kocaeli’de verdiğimiz SEO hizmeti ile bir çok firma ve ürün arama motorlarında üst sıralarda yerlerini almış ve firma sahiplerine kazanç sağlamıştır. Arama motoru optimizasyonu ile yalnızca maddi kazanç değil, sektörünüzde öncü firmalar arasına girerek prestij de kazanabilirsiniz. SEO, pazarlama yöntemleri arasında dijital pazarlama yöntemlerinin en prestijli ve getirisi en yüksek olanıdır.

Yüksek reklam maliyetlerinden kurtulmak, firmanızı sektörde öncü hale getirmek ve daha fazla müşteri tarafından bulunmak istiyorsanız siz de SEO çalışması yaptırmalı, arama motorlarından bulunur hale gelerek web sitenizin trafiğini arttırmalısınız. 

Kocaeli SEO çalışması hizmetimizden faydalanmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Sizi Arayalım?

İletişim bilgileriniz güvende kalır.

Sizinle en kısa süre içerisinde iletişime geçerek hizmetlerimizi tanıtalım.