Kocaeli Kurumsal Web Sitesi

Web Tasarım

Güncel dünyanın olmazsa olmaz tanıtım ve pazarlama araçlarından biri olan web siteleri, önemini her geçen gün arttırmakta. Firmanızın dünyaya açılan kapısı olmakla beraber iyi kurgulanan ve tasarlanan bir web sitesi ile hem prestijinizi hem de kazancınızı katlarsınız. Adım Web Hizmetleri olarak web tasarım işinin ne denli önemli ve dikkate alınması gereken bir iş olduğunun farkındalığı ile çalışıyor ve diğer Kocaeli web tasarım firmaları ile Kocaeli bölgesi öncelikli olmak üzere bir çok ilde projeler gerçekleştirerek sizlere fayda sağlamaya çalışıyoruz.

Firmalara özel olarak tasarladığımız kurumsal web siteleri ile ve vereceğimiz diğer ek hizmetler ile internet dünyasındaki görünürlüğünüzü arttırarak kazancınızı katlamayı hedefliyoruz. 

Modern - Hızlı - Esnek

Özellikle mobil cihazların bilgisayarların yerini almaya başlaması sebebiyle kurumsal ya da kişisel olması fark etmeksizin her web sitesinin responsive yani tüm cihazlara duyarlı şekilde çalışmasını gerektirmektedir. 

Bu durumdan dolayı bizler de tüm web tasarım faaliyetlerimizi mobil ve bilgisayarlarda bozulmadan çalışan web site tasarımlarına göre yapmakta ve test etmekteyiz.

Sitenize Özel Yönetim Paneli

Artık her değişiklik için ücret ödemenize gerek yok. Adım Web Hizmetleri tarafından geliştirilen web site altyapısı siteniz için onayladığınız tasarıma entegre edilir ve site içeriğini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Website tasarımınıza göre değişmekle birlikte sayfanızda blog, haber, duyuru v.b. gelişmeleri kendiniz ekleyebilir, düzenleyebilir ya da silebilirsiniz. Aynı şekilde firma bilgilerinizi, iletişim ve ulaşım adreslerinizi, slider ya da referans gibi resim gerektiren alanları da düzenleme şansına sahipsiniz.

SEO Uyumlu Altyapı

SEO uzmanları ile birlikte geliştirilen alt yapımız sayesinde gerçekleştirdiğimiz her proje SEO uyumlu olarak teslim edilmekte, resim ve içerik optimizasyonu yapılarak kontrol edilmektedir. Kopya içerik kullanmaktan imtina ederek girdiğimiz özgün içeriklerimiz sayesinde siz de kısa sürelerde arama motorlarında üst sıralarda yerinizi alabilirsiniz.

Siz de firmanızın internet ortamındaki görünürlüğünü arttırmak, profesyonel bir web tasarımına sahip olmak istiyorsanız buraya tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.