Drone İle Bakış Açınızı Değiştirin.

Drone çekimleri ile fark yaratın.

Günümüz teknolojilerinden olan Drone araçları ile çekim yaptırarak oluşturduğunuz tanıtım materyalleri ile rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz.

Sertifikalı ve Yetkili Drone Çekimi

Drone ile çekim yapan kişiler profesyonel, gerekli belgelere sahip ve alanında uzman kişilerden oluşmaktadır.

4K Çekim Kalitesi

Drone ile 4K formatında çekim yapıyor, müşterilerinize sunacağınız filmleri istediğiniz efektlerle süslüyoruz.

Farklı Alan ve Konularda Çekimler

Drone ile tanırım, reklam, sosyal medya filmi, açık hava konseri, organizasyon, açılış ve daha bir çok konuda çekim tecrübesine sahibiz.

Drone Çekimi

Drone Çekimi

Son teknoloji 4K drone ile istenildiği durumlarda firma, ürün ya da hizmetlerinizin havadan görüntülenmesini sağlıyoruz. Sertifikalı ve alanında uzman Drone kullanıcıları ile yaptığımız çekimlerde konuya göre film üzerinde efektif değişiklikler yaparak tanıtımı yapılan objeyi ön plana çıkararak müşterilerinizin dikkatini çekmeyi başarıyoruz.

Yapacağımız drone çekimi 4K kalitesinde olup, isteğe bağlı olarak daha küçük boyutlara da indirilebilmekte, üzerinde marka, logo, yazı, ses gibi değişiklikler de uygulanabilmektedir.

Drone çekimi ile reklam filmi, tanıtım filmi, sosyal medya filmi, açık hava organizasyonu, konser, iç mekan, dış mekan gibi aklınıza gelebilecek bir çok alanda çekimler yaparak sizlere yepyeni bir tanıtım materyali sunmuş oluyoruz. Siz de drone çekimi hizmetimizden faydalanmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Sizi Arayalım?

İletişim bilgileriniz güvende kalır.

Sizinle en kısa süre içerisinde iletişime geçerek hizmetlerimizi tanıtalım.