| SEO

SEO Hizmeti

Kocaeli SEO Hizmeti

Günümüzde artık internet sitelerinin kurulumuyla müşteri kitlesinin artırılması önemli bir hal almıştır. Fiziksel bir işletme için yüz yüze görüşülecek müşteriler ne kadar önemli ise, dijital bir işletme için de aynı şekilde web sitesini ziyaret eden müşteriler o kadar önemlidir. Pek çok internet sitesinin kurulumundan itibaren Google tarafından tarandığı bilinmektedir. Bu taramalara hazırlıklı olmanın ve web sitelerinin arama motorlarında arandıklarında üst sıralarda çıkmalarını sağlayan çalışmaların genel adı SEO yani 'Search Engine Optimization' yani 'Arama Motoru Optimizasyonu' olarak geçer.

SEO çalışması size, sizi tanımayan  veya size ulaşmak isteyip de size ulaşamayan müşterilerinizin, sizi internette bulmalarını sağlayarak size para kazandırır. Müşteri listeniz siz farkında olmadan artmaya başlar. Bir çok kullanıcı artık reklamlardan sonra gelen organik siteleri tercih etmekte. SEO size bu organik sonuçlarda ön sıralarda görünmeyi sağlar. Müşteriler size ulaştıktan sonra gerisi size kalmış. SEO'nun amacı web sitenizi müşteriye görünür kılmak, günümüzde web sitesinin en çok ihtiyaç duyduğu hizmeti yani sitenin yazılımından tasarımına, içerik konularından açıklamalara kadar sizin aradığınız anahtar kelimeyi en iyi anlatan siteleri ön plana çıkartır ve sizleri dijital dünyada görünür kılar.

İnternet işletmelerinin veya pazaryerlerinin en çok önem verdiği konulardan biri olarak bilinen reklam ve Google tarafından tanınıyor olmaktır. Web sitelerinin Google tarafından tanınmaması, aslında sizin de dijital dünyada tanınmıyor olmanız anlamına gelir. Buda işletme için çok büyük sıkıntılara yol açabilir. Her web sitesi Google tarafından denetlendiğinden bu durumu işletmenin lehine çevirmesi önemlidir. Burada ise arama motoru optimizasyonu yani SEO devreye girer. Bu kavram genel olarak internet sitesinin Google taramalarına karşı optimize edilmesi anlamına gelir. Arama motorlarının en başında gelen Google, web sitesinin özellikle hızına, içeriklerinin özgünlüğüne, kod yapısına ve optimizasyonuna göre değerlendirir. Google robotları, düzgün bir şekilde SEO çalışması yapılmış sitelerin notunu yüksek vererek ilk sayfalara çıkmasına yardımcı olur. Bizde Kocaeli de web tasarım, özel yazılım ve dijital reklamın yanı sıra SEO hizmetini de aynı tecrübe ve özen ile gerçekleştiriyoruz. Bu da web sitenizin Google da üst sıralara yükselmesini sağlıyor.

İlk sayfaya çıkabilmek, her işletmenin hayalidir. Bir web sitesinin herhangi bir konu hakkında arama yapıldığında ilk sayfada çıkabilmesi SEO çalışmasının başarılı bir şekilde yapılmış olmasıyla ilgilidir. Tüm dijital platformlar, web siteleri ve e-ticaret siteleri gibi web sayfaları, bu konuya önem verir. Bizde Kocaeli de web tasarım ve özel yazılım firması olarak önem verilen SEO hizmetini de eksiksiz, başarılı ve kusursuz bir şekilde sizler için sağlıyoruz. 

Kocaeli de web tasarım ve özel yazılımın yanı sıra SEO hizmeti de sağlayan güçlü ekibimiz ile SEO'nun önemini ve gerekliliğini bilerek fark gözeten çalışmalar ortaya çıkarıyor ve sitenizi arama motorlarında üst sıralara çıkarmak için gereken çalışmaların tümünü sağlıyoruz.. Uzmanlıkla sonuçlandırdığımız çalışmalarımız için iletişime geçerek detaylı bilgi ve referans bilgisi alabilirsiniz.

kocaeli seo hizmeti, Kocaeli web tasarım, SEO çalışması

Sizi Arayalım?

İletişim bilgileriniz güvende kalır.

Sizinle en kısa süre içerisinde iletişime geçerek hizmetlerimizi tanıtalım.