ADIM WEB

Tüm Hizmetlerimiz

Adım Web Hizmetleri olarak verdiğimiz tüm web hizmetlerinden ölçülebilir sonuçlar alarak raporluyor, kazancınızı katlamak için çabalıyoruz. 2006 yılından bu yana edindiğimiz tüm bilgi, beceri ve tecrübeyi sizinle paylaşmanın haklı gururunu taşıyoruz.

Kocaeli Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal Web Sitesi

Firmanıza uygun hızlı, esnek, modern ve dinamik yapıya sahip kurumsal web siteleri üreterek, her platformda görünür olmanızı hedefliyoruz.

Kocaeli Özel Yazılım Firmaları

Özel Yazılımlar

Firmanızı eleman, iş yükü ve benzer diğer masraflardan kurtaracak, zaman kaybını önleyecek, işinizin işleyişine özgü yazılımlar inşa ediyoruz.

Kocaeli e-ticaret sitesi yapanlar

E-Ticaret Sitesi

Ödeme altyapıları dahil olmak üzere, A'dan Z'ye otomatize edilmiş e-ticaret siteleri üreterek firmanızın e-ticaret sistemini kuruyor ve teslim ediyoruz.

Kocaeli kişisel web sitesi yapan firmalar

Kişisel Web Sitesi

Şahsınıza ait blog sitesi veya CV için oluşturmak istediğiniz kişisel web sitenizi kısa bir sürede kullanabileceğiniz şekilde teslim ediyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı Kocaeli

Sosyal Medya Danışmanlığı

Firmanıza ait sosyal medya hesapları için personel istihdam etmenize gerek yok. Profesyonel ekibimiz sosyal medya çalışmalarınızı uygun bütçelerle yönetecektir.

Kocaeli Sosyal Medya Reklamcılığı

Sosyal Medya Reklamcılığı

Günümüzün olmazsa olmazı sosyal medya reklamcılığı hizmetini en üst seviye bilgi, beceri, tecrübe ve raporlama ile vererek, firmanızın karlılığını katlıyoruz.

Kocaeli SEO çalışması yapan firmalar

SEO Çalışması

Organik trafiğin başında gelen Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) hizmeti ile siz de arama motorlarında üst sıralarda yerinizi alabilirsiniz.

Kocaeli Google Reklamı Veren Firmalar

Google Ads Reklamcılığı

Eski adı Google Adwords olan Google Ads reklamlarını en güncel ve yeni yöntemlerle uygulayarak düşük bütçelerle daha fazla trafik çekmenizi sağlıyoruz.

Facebook reklamcılığı Kocaeli

Facebook Reklamcılığı

Yalnızca Türkiye'de 40 milyondan fazla kullanıcısı olan Facebook da akıllı ve stratejik reklamlarımız ile kazancınızı katlayacak, müşteri sayınızı katlayacaksınız.

Instagram reklamcılığı Kocaeli

Instagram Reklamcılığı

Tüm dünyada ve Türkiye'de etkileşimi en iyi olan platform Instagram'dır. Gelişmiş reklam stratejilermiz ve Instagram reklamcılığı hizmetimiz ile pastadan payınızı alın.

Web site içerik üretimi yapan firmalar

Website İçerik Yönetimi

Web siteleri sadece yapmakla bitmez. Düzenli olarak içerik girilmelidir. Değerli vaktinizi işinize ayırın. Arama motorlarına uygun, profesyonel web site içeriklerinizi biz girelim.

Google benim işletmem kaydı kocaeli

Google Benim İşletmem Kaydı

Google rehber başta olmak üzere, firmalara sunulan tüm alanlarda görünür olmanız için Google Benim işletmem kaydınızı yapalım, rakiplerinizden bir adım önde olun.