Kişisel Web Sitesi

Kişisel Web Sitesi Kocaeli

Teknolojiye bir tık uzaklıkta olduğumuz bu günlerde, bilgiye dayanan meslek grubu çalışanları için kişisel web siteleri yani bloglar vazgeçilmez bir yer edinmiş, sosyal medya kullanımı bu durumu daha da geliştirmiştir.

CV, içerik paylaşımı, akademik notlar ya da Google adsense ile kazanç için açılan kişisel web sitelerine internet dünyasında blog sitesi adı verilir. Adım Web olarak, kişisel web sitesi ihtiyacınızı, gelişmiş içerik yönetim sistemimiz (CMS) ile karşılıyor, içerik yapınıza en uygun temaya entegre ederek teslim ediyoruz.

Piyasada WordPress, Joomla ve benzeri içerik yönetim sistemleri hem sunucu maliyetleri hem de sürekli güncelleme ve yedekleme gibi sıkıntılarından dolayı ayrıcalığını yitirmeye, barındırdıkları açıklardan kaynaklı da çökme gibi sorunlarla karşı karşıya bırakmaktadır. Ancak tercih ettiğiniz taktirde Adım Web sizlere wordpress ve joomla gibi sistemleri kurarak teslim etmektedir.

Adım Web, Kocaeli de kişisel web sitesi talebinizi karşılayacak, sitenize yerleştirmek istediğiniz reklamlar için gerekli reklam alanı ve arama motorlarında üst sıralarda yer almanızı sağlayacak arama motoru optimizasyonu (SEO) ayarlamalarını yaparak teslim edecektir. Diğer tüm ayarlamaları gelişmiş admin panel yani CMS üzerinden siz de yapabilirsiniz.