En yüksek etkileşim oranı Instagram da!

Dünya çapındaki uygulamalar arasında.

Instagram, dünya çapındaki uygulamalar arasında, etkileşimi en yüksek sosyal medya platformlarından biridir.

Ürün ve Hizmet Tanıtımı

İster business manager ile, isterseniz öne çıkarma reklamı ile ürün ya da hizmetlerinizi tanıtabilir, satışa çıkarabilirsiniz.

Detaylı Hedefleme

Hedef kitlenizi bir çok kullanıcı özelliğine göre filtreleyebilir, reklamlarınızı doğru kişilerin görmesini sağlayabilirsiniz.

Reklam İçeriklerinizi Hazırlıyoruz

Instagram reklamlarınız için gerekli reklam stratejilerini belirleyerek reklam içeriklerinizi hazırlıyoruz.

Instagram Reklam Yönetimi

Instagram da sürekli olarak ürün ve hizmetlerinizin reklam çalışmalarını sürdürerek daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlıyoruz.

Instagram Reklamcılığı

Instagram Reklamları

Kullanıcı sayısı her geçen gün artan ve tartışmasız etkileşim oranı en yüksek sosyal medya uygulaması Instagram, sunduğu reklam hizmeti ile işletmelerin de dikkatini çekmeyi başarmış ve dünyada yüz binlerce işletmenin, instagram'ın bu avantajından faydalanmasını sağlamış ve sağlamaya da devam etmektedir.

Gerek stabil çalışan uygulaması gerekse sürdürülebilir geliştirmeleri ile her geçen gün büyüyen instagram da ürün ve hizmetlerinizi tanıtarak siz de instagram reklamlarından yararlanabilirsiniz.


Gelişmiş Hedefleme

Çok gelişmiş hedefleme özelliklerine sahip olan Instagram, kullanıcılarını yaş, cinsiyet, şehir, medeni durum, gibi daha pek çok filtreleme çeşidi ile seçilebilir hale getirmekte ve bu kişilere çok cüzi ücretler karşılığı reklamınızı göstermektedir.

Şimdilik 4 temel reklam modeli bulunan Instagram’da, video reklam, görsel reklam ve birkaç görselin kaydırılarak görüntüleme yapılması şeklinde reklam verilebilmesi mümkündür. Adım Web olarak, işletmeniz için koyduğunuz hedeflere Instagram reklamları ile kısa sürede gelmenizi sağlıyor, satış ve karlılığınızı artırmak için çalışıyoruz.


Instagram Reklam Modelleri

Fotoğraf Reklamları : Müşteri adaylarınızın dikkatini çekecek şekilde, hizmet ya da ürününüzü ön plana çıkaran göz alıcı tuvaller ile yatay ya da kare formatta reklamlar oluşturabilirsiniz.

Video Reklamları : 60 saniyeye kadar olan yatay ya da kare videoları, dikkat çekici ses ve görüntüler ile süsleyerek sürükleyici reklamlar verebilir, yüksek etkileşim elde edebilirsiniz.

Hikaye Reklamları : Hikayeleri kullanan 400 milyondan fazla hesapla hikaye reklamlarını kullanarak etkileşim kurabilirsiniz.

Koleksiyon Reklamları : Koleksiyon reklamları ile hedef kitlenizin, ürünlerinizi görüntüleyerek incelemesini ve satın almasını sağlayabilirsiniz. Hem de bunları video veya görsel kullanarak yapma şansına sahipsiniz.

Dönen Reklamlar : Birden fazla katman kullanarak kampanyalara derinlik katılabilmesini sağlayan bu reklam modeli ile bir reklamda birden fazla video ve görsel kullanılabilir, video - görsel arasında parmak kaydırma yolu ile geçiş yapılabilmesi ile reklamlarınıza olan etkileşim ve gösterimi artırarak daha fazla verim alabilirsiniz.


Instagram'ın bize sunduğu bu avantajların henüz bir kısmını anlatabildik. Siz de bu avantajlardan yararlanmak isterseniz hemen bize ulaşın.

Sizi Arayalım?

İletişim bilgileriniz güvende kalır.

Sizinle en kısa süre içerisinde iletişime geçerek hizmetlerimizi tanıtalım.