Google'da Arama ve Haritalara Dahil Olun

Çevrimiçi varlıklarınızı ücretsiz ve kullanımı kolay bir araçla yönetin.

İşletmenizi Google Benim İşletmem aracına ekleyerek, kullanıcıların Google Haritalar ve Arama'da işletmenizi bulduklarında çalışma saatleriniz, web siteniz ve adres gibi bilgilerinize ulaşmasını sağlayın.

Bilgilerinizi Yönetebilirsiniz

Adınıza yapacağımız kayıt sonrası bilgilerinizi dilediğiniz gibi güncelleyecek, yönetebileceksiniz.

Müşterilerle Etkileşimde Bulunun

Müşterilerinizden gelen yorumları okuyabilir ve yanıtlayabilirsiniz. Ayrıca, faaliyetlerinizi gösteren fotoğraflar yayınlayabilirsiniz.

İşletme Varlıklarınızı Anlayın ve Genişletin

Müşterilerinizin işletmenizi nasıl aradığını ve nereden arama yaptığıyla ilgili bilgilere ulaşın.

Google Benim İşletmem Kaydı

Google Benim İşletmem Kaydı

Google Benim İşletmem, işletmeler ve kuruluşların Arama ve Haritalar dahil olmak üzere Google genelinde çevrimiçi varlıklarını yönetmeleri için sunduğu ücretsiz ve kullanımı kolay bir araçtır. Bu araca kaydınızı yaptırarak, müşterilerin işletmenizi bulmalarına yardımcı olmak ve hikayenizi anlatmak için işletmenizi doğrulayabilir ve işletme bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz. 


Google Benim İşletmem'in Avantajları

Bilgilerinizi yönetin

Google kullanıcılarının işletmenizi veya sunduğunuz ürün ve hizmetleri ararken karşılaştığı bilgileri yönetin. Kullanıcılar Google Haritalar ve Arama'da işletmenizi bulduklarında çalışma saatleriniz, web siteniz ve açık adresiniz gibi bilgilere ulaşabilirler.

Müşterilerle etkileşimde bulunun

Müşterilerinizden gelen yorumları okuyabilir ve yanıtlayabilirsiniz. Ayrıca, faaliyetlerinizi gösteren fotoğraflar yayınlayın. İşletme Profillerine fotoğraf ekleyen işletmeler, eklemeyen işletmelere göre Google Haritalar'da %42 oranında daha fazla yol tarifi isteği ve web sitelerine %35 oranında daha fazla tıklama almaktadır.

Varlığınızı anlayın ve genişletin

Müşterilerin işletmenizi nasıl aradığı ve nereden arama yaptığıyla ilgili bilgilere ulaşın. Kaç kullanıcının işletmenizi doğrudan Arama ve Haritalar'daki yerel arama sonuçlarında görünen telefon numarasından aradığı gibi bilgileri de bulabilirsiniz. Sunduğunuz ürün veya hizmetleri duyurmak için Akıllı kampanyalar oluşturabilir ve bunların performansını izleyebilirsiniz.

Siz de işletmenizin Google haritalarda ve Google'a bağlı araçlarda görüntülenmesini, ürün ve hizmetlerinizin Google'a ait servis ve araçlarda ön plana çıkmasını istiyorsanız hemen bize ulaşın. Adım Web olarak sizin adınıza kaydınızı başlatıp, takip edip tamamlayarak ürün, hizmet, çalışma saatleri, web adresi ve diğer gerekli tüm girişlerinizi sağlayarak sizi Google'da bir adım daha yukarı taşıyalım.

Sizi Arayalım?

İletişim bilgileriniz güvende kalır.

Sizinle en kısa süre içerisinde iletişime geçerek hizmetlerimizi tanıtalım.