Google Reklamları İle Görünür Olun.

En kaliteli müşterilerinizi Google Reklamları ile edinirsiniz.

Google Ads ile yapacağınız pazarlama faaliyetleriniz sayesinde işletmenizi hızla büyütebilir, analiz verileri ile edineceğiniz bilgiler ışığında kazancınızı katlayabilirsiniz.

Google Reklam Yönetimi

Sizin adınıza reklamlarınızı yöneterek yeni müşteriler edinmenizi sağlıyoruz.

Google Ads Hesap Kurulumu

Web sitenizi Google ile tanıştırıyor, ölçümler için gerekli olan entegrasyonu sağlıyoruz.

Anahtar Kelime Analizi

İşletme faaliyet alanlarınıza en uygun anahtar kelimeleri tespit ediyor, bu doğrultuda sayfanıza en doğru kitlenin ulaşmasını sağlıyoruz.

Bütçe Optimizasyonu

Reklamlarınızı en alakalı kitlelere göre optimize ederek sürekli olarak bütçe optimizasyonu yapıyoruz.

Raporlama

Tüm çalışmalarımızı, harcama ve edinimlerinizi şeffaf şekilde sizinle paylaşıyoruz.

Google Ads Reklamcılığı

Google Reklamcılığı

Kuşkusuz internetin en çok kullanılan platformlarından biri Google'dır. Google Ads ise, Google da her gün yapılan milyonlarca arama için en alakalı sonuçları sürerek bize en çok fayda sağlayacak firmaların reklamlarını gösterecek bir algoritmaya sahiptir. İşletmeler için sunduğu reklam hizmeti neticesinde siz, sizi arayanı bulursunuz.


Google Ads Nasıl Çalışır ?

Google arama motorunda yapılan bir aramada sonuç olarak karşımıza binlerce site çıkar. Bu siteler belirli kriterlere göre karşımıza sayfalanarak gelir ve işletme sayfalarının Google da ilk sayfaya çıkması bazı çalışmalar gerektirmektedir. Bu durumdan dolayı Google Ads devreye girer ve karşımıza çıkan sonuç sayfalarının ilk sıralarında verdiğimiz reklamlar listelenir.

Google Ads ile reklam verdiğinizde siteniz organik olarak kaçıncı sırada olursa olsun ilk sıralarda yanında "reklam" ibaresi ile ilk sıralara taşınır ve müşteri adaylarınız tarafından görünebilir olması sağlanır.

Sunduğu gelişmiş özellikler ile bir çok analiz imkanı sunar ve bu veriler eşliğinde daha düşük bütçeler ile daha alakalı potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı sağlar. 


Google Ads'in Sunduğu Bazı Analiz Verileri

Ads platformu yüzlerce analiz verisi sağlar. Bu başlık altında bunlardan bazılarına değinmek gerekirse, sayfanıza ne zaman, nereden, hangi tarayıcıdan girildiği, sitenizde kaç dakika kalındığı, sitenizde hangi sayfalarda gezinildiği gibi temel verilerle birlikte, işletme sayfanızda düzeltmeniz gereken eksiklik veya hataları da bildirir.

Bunlara ek olarak Google Ads size sitenizi ziyaret eden kişilerin yaş, cinsiyet, uyruk gibi kişisel bilgi analizlerini de sunarak daha iyi hedefleme yapmanız için yol haritası çizer. 


Reklam Gösterimleri

Google Ads reklamlarınızı sadece arama sonucu olarak göstermez, seçimize bağlı olarak site ya da uygulamasına Google reklamları yerleştiren tüm platformlarda, forumlarda, haber sitelerinde ve aklınıza gelebilecek her platform ve uygulamada reklamların görüntülenip görüntülenmeyeceğini seçebileceğiniz şekilde gösterime sunar. 


Sonuç olarak, çok düşük bütçelerle girebileceğiniz Google Ads Reklamları ile dünyanın her tarafından bulunabilir olursunuz. Siz de işletmenizi büyütmek, internette bulunabilir olmak istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçin.


Sizi Arayalım?

İletişim bilgileriniz güvende kalır.

Sizinle en kısa süre içerisinde iletişime geçerek hizmetlerimizi tanıtalım.