Reklamınızı doğru kişilere gösteriyoruz.

Reklamlarınızı ürün - hizmetlerinizle ilgilenen kişiler görsün. Paranız cebinizde kalsın.

Lazer hedeflemeler ile reklamlarınızı ilgili kişilere göstererek düşük bütçeler ile yüksek getiri sağlıyoruz.

Business Manager Hesap Kurulumu

Reklam verilebilmesini ve yönetilebilmesini sağlayan yönetim paneli kurulumunu sizin adınıza yapıyor, gerekli bağlantı ve ayarları yaparak kullanıma hazır hale getiriyoruz.

Facebook Piksel Kurulumu

Kullanıcı verilerini toplayarak Facebook'a bildiren, web sitenizdeki her hareketi algılayan Piksel kurulumunu web sitenizde gerçekleştiriyoruz. Eğer siteniz uyumlu değilse uyumlu hale getiriyoruz.

Reklamlarınızı Oluşturuyoruz

Gerekli reklam stratejilerini belirleyerek reklam görsel ve içeriklerinizi oluşturuyor, ölçümlüyor ve raporluyoruz.

Facebook Reklam Yönetimi

Dilerseniz adınıza sürekli olarak ürün ve hizmetlerinizin Facebook ve bağlı mecralarda reklam çalışmalarını sürdürerek daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlıyoruz.

Facebook Reklamcılığı

Facebook Reklamları

Ülkemizde ve dünyada tartışmasız en fazla kullanıcıya sahip ve yıllardır en hızlı büyüyen sosyal mecraların başında Facebook gelmekte. Genç - Yaşlı her kesime hitap etmeyi ve bu kişileri uygulamalarında saatlerce gezindirmeyi başaran Facebook, bu başarısı sayesinde reklam vermek isteyen işletmelerin de büyük oranda dikkatini çekmekte ve işletmelerin bu platformdaki hedef kitlelerine ürün ve hizmetlerini tanıtabilmeleri için üst düzey bir yapıyı her geçen gün geliştirmeye ve büyütmeye devam etmektedir.

Instagram ve Whatsapp uygulamarını da bünyesine dahil etmeyi bir şekilde başaran Facebook, internet alanındaki liderliğini sürdürmekte, bu mecralarını kullanan kişileri çok iyi kategorilendirerek işletmelerin verdikleri reklamları çeşitli filtreler ile kullanıcılara gösterebilmesini sağlamaktadır.

İşletmelerin hedef kitlelerine en iyi şekilde ulaşabilecekleri platform Facebook ve Instagram dır. Business Manager paneli sayesinde tek panelden hem Facebook hem de Instagram uygulamaları için reklam oluşturulabilmektedir.


Facebook Piksel

Facebook pikseli, insanların internet sitenizde gerçekleştirdiği eylemleri anlayarak reklamlarınızın etkinliğini ölçmenize olanak tanıyan bir analiz aracıdır.

Pikseli kullanarak;

  • Reklamlarınızın doğru kişilere gösterildiğinden emin oluyoruz. 

Yeni müşterilerin yanı sıra internet sitenizde belirli bir sayfayı ziyaret etmiş veya istediğiniz bir eylemi gerçekleştirmiş kişileri bulabiliyoruz.

  • Satışlarınızı artırıyoruz.

Otomatik teklifleri kullanarak, bir ürünü satın almak gibi önemsediğiniz bir eylemi gerçekleştirme olasılığı daha yüksek kişilere erişiyoruz.

  • Reklamınızın sonuçlarını ölçerek yeni stratejiler belirliyoruz.

Doğrudan reklamlarınızın sonucunda gerçekleşen olayları ölçerek reklamlarınızın etkisini daha iyi anlıyor, bu raporları sizlerle paylaşarak gerekli stratejik değişiklikleri yapıyoruz.


Hedeflemeler

Çok gelişmiş filtrelemelere sahip olan Business Manager paneli, Facebook ve Instagram kullanıcılarını yaş, cinsiyet, şehir, medeni durum, eğitim durumu, internet alışveriş sıklığı, sepete ekleme alışkanlıkları, ilgi alanları, davranış özellikleri gibi daha pek çok filtreleme çeşidi ile seçilebilir hale getirmekte. 

Bunlara ek olarak, benzer hedef kitle seçimi ile topu Facebook'a bırakıyor ve sizin için önceki müşterilerinize benzeyen kullanıcıları seçmesini talep edebiliyoruz.


Facebook – Instagram Reklamları

Tarafımızdan verilen reklamlar basit bir öne çıkarma reklamı değil, tam aksine üzerinde uzun soluklu düşünülmüş, etkileyici metin, görsel ve videolar ile ilgi çekici hale getirilmiş, Facebook Reklam İlkelerine uyan ve belirli bir stratejiye hizmet eden çalışmalardır.

Reklam çalışmaları, şirketiniz ya da adınıza kurulacak olan Business Manager hesabına size ait piksel, sayfa, kişi, katalog, domain, instagram işletme profili ve diğer şirket bilgilerinizin birbirine entegre edilerek kullanıldığı komplike bir yapı ile sürdürülmektedir.

Bu panelden verilen ve yine buradan yönetilen reklamlar Facebook ve Instagram başta olmak üzere, Massenger ve diğer Audience Network adı verilen, binlerce site ve uygulamadan oluşan bir ağda da gösterilmektedir. Bu sayede etkileşim çok hızlı bir şekilde başlar ve ürünlerinizi aynı anda binlerce kişiye göstermiş - satmış oluruz.


Çapraz Ürün Satışları

Örnek stratejilerimizden ve piksel yeteneklerinden sadece birini anlatmak gerekirse;

Sizin de bildiğiniz gibi, potansiyel bir müşteri alışverişe ikna edilip bir ürününüzü satın aldığında, özellikle de memnun kalırsa, artık size güveniyor demektir.

Piksel sayesinde sizden daha önce alışveriş yapmış kişilere periyodik ya da istediğimiz zamanlarda farklı ürünlerinizi göstererek hem akıllarındaki yerimizi koruyor hem de ürün satmayı hedefliyoruz.

Böylelikle piyasada Re-Marketing olarak adlandırılan sistemi en düzenli, makul ve uygun bütçeyle uygulayarak satışlarınızı ve karlılığınızı artırıyoruz.


Facebook Katalog ve Mağaza Entegrasyonu

Bahsettiğimiz sistemi manual olarak uygulamak neredeyse imkansızken, kurduğumuz piksel sistemi sayesinde, sitenize her eklediğiniz ürünün facebook ve instagram reklamlarında kullanılacak olan ve yine facebook business panelinden görüntülenen kataloğa otomatik olarak güncellenmesini, hatta yayında olan katalog reklamlarınızı bozmadan eklenmesini sağlıyoruz. Tabi burada sitenizin altyapı olarak piksel ve olaylarına uyumlu olması gerekiyor.

Bununla beraber, fiyat güncellemeleriniz de katalog ve reklamlarınıza otomatik olarak yansımakta, her defasında yeni reklam ya da katalog yükleme sıkıntısından kurtulmuş oluyor, her türlü aksiliğin de önüne geçmiş oluyoruz.


Facebook'un bize sunduğu bu avantajların henüz bir kısmını anlatabildik. Siz de bu avantajlardan yararlanmak isterseniz bize hemen ulaşın.

Sizi Arayalım?

İletişim bilgileriniz güvende kalır.

Sizinle en kısa süre içerisinde iletişime geçerek hizmetlerimizi tanıtalım.